بازدید وزیر بهداشت از موکب‌های بین راهی مسیر پیاده‌روی زائران امام رضا (ع)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز از بیمارستان صحرایی مستقر در مسیر زائران پیاده امام رضا (ع) در جاده قوچان– مشهد و چگونگی ارائه خدمات پزشکی به آنان بازدید کرد.

به گزارش تارگت زالو، دکتر سعید نمکی در دومین روز از سفر خود به مشهد مقدس، با همراهی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دیگر مدیران این دانشگاه با حضور در موکب‌های بین راهی مسیر زائران پیاده حضرت رضا (ع)، ضمن بررسی روند ارائه خدمات پزشکی به آنان، با خادمان و زائران گفت و گو کرد.

وی در حاشیه این بازدید درجمع خبرنگاران، گفت: نحوه خدمات رسانی به زائران به نسبت مطلوب است و طبق برنامه ریزی ها، تمامی واحدهای بهداشتی و درمانی، بیمارستان ها و ایستگاه های خدمات رسان در آمادگی کامل برای خدمت به زائران هستند.

نمکی افزود: خدمت به زائران بارگاه منور رضوی افتخار و نعمتی گرانقدر است که نصیب مردم مشهد شده و باید از اقدامات انجام شده در این راستا که با مشارکت تمامی دستگاه های ذی ربط صورت می گیرد، قدردانی کرد.

وی، همچنین از پایگاه های اورژانس جاده ای و شهری و بیمارستان سوانح و حوادث طالقانی مشهد بازدید کرد.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، وزیر بهداشت جمعه شب برای شرکت در مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه علوم پزشکی مشهد وارد این شهر شد.

گفتنی است، سال گذشته بیش از ۳۰۰ هزار زائر پیاده رضوی در دهه پایانی صفر به مشهد مقدس مشرف شدند که امسال این تعداد حدود ۵۰۰ هزار نفر پیش بینی شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code