فوتی های کرونا در استان بوشهر به ۴۹۰ نفر رسید

تارگت زالو/بوشهر دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۲۷۸ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند. 

سعید کشمیری با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند، افزود: در حال حاضر ۱۴۷ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌ها بستری هستند.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۰ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۳ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

کشمیری با بیان اینکه هم‌اکنون ۴۴ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد در حال حاضر ۲۲ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه سه نفر از همشهریان عزیزمان روز پنج شنبه فوت شده‌اند که تست کرونای همه آن‌ها امروز مثبت اعلام‌ شده که در رده سنی ۶۷ تا ۸۵ سال هستند.

دبیر ستاد کرونا در استان بوشهر با اشاره به اینکه تاکنون فوتی های مثبت استان بوشهر به ۴۹۰ مورد رسیده است، اظهار کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۰ هزار و ۶۸۹  مورد مثبت کرونا در استان بوشهر شناسایی شده است. 

سعید کشمیری تأکید کرد: ماسک زدن، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی همچنان بهترین راه پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code